Around th World

Ta zakładka powstaje jako podstrona w moim blogu dotycząca podróży w ciekawych rejonów Świata. Czyli tzw. Blog podróżniczy. Będę umieszczał tam odnośniki do moich postów pisanych z różnych fajnych miejsc, gdzie przebywam. A moja praca z kadrą kajakarzy wiąże się z wieloma podróżami (a te jak wiemy kształcą) z fajnymi ludźmi, tak więc może powstać coś fajnego i dla kogoś przydatnego. Będą to głównie fotosy i moje relacje (własne odczucia, przeżycia, interesujące historię i informacje). Na większości zdjęć będzie pewnie moja gęba… wybaczcie, to coś w rodzaju narcyzmu i samouwielbienia.

Głównym bodźcem do stworzenia tego posta jest chęć ułatwienia moim rodzicom (i paru innym osobom) którzy nie mają Facebooka, obejrzenia i sprawdzenia fotek, które ukażą po części gdzie jestem i co robię.

Nie jest moim celem z pewnością wzbudzić w nikim uczucia zazdrości. Proszę jeśli takie miałoby się w Was pojawić, to po prostu omińcie tę podstronę. Chcę raczej wzbudzić pozytywne emocje ukazując piękno świata, podzielić się „magią chwili”, wyeksponować moje „podjaranie” się, przekazać kilka istotnych info o danym miejscu, a może też zachęcić/zniechęcić kogoś do przyjazdu w dany rejon. HAVE A NICE TRIP. ENJOY.

Piter

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.